Про нас

Мета створення проекту textessay.com – допомогти людям вибрати найбільш підходящий фінансовий продукт в ситуації, коли терміново потрібні гроші. На сторінках нашого сервісу в одному місці зібрана вичерпна інформація про пропозиції мікрофінансових організацій України.

Переваги textessay.com

  • Достовірність інформації. Ми постійно стежимо за актуальністю даних, що б відвідувачі нашого сайту в своєму виборі використовували перевірені відомості. Джерелом інформації є офіційні сайти МФО.
  • Ліцензії. Ми публікуємо пропозиції тільки тих компаній, які працюють в правовому полі України.
  • Неупередженість. Ми ставимо перед собою головне завдання – допомогти людям. Наш сервіс абсолютно безкоштовний для позичальників, ми не беремо з відвідувачів ніяких комісій і платежів. Відповідно, при аналізі та формуванні даних для textessay.com ми об’єктивні.

Хочемо зауважити: наш проект не займається оформленням позик і кредитів. Ми є безкоштовним джерелом інформації і не відповідаємо за зобов’язаннями між позичальником і кредитором.

Наша команда

Над матеріалами сервісу textessay.com щодня працює команда досвідчених фахівців у сфері кредитування. Всі ми експерти в фінансах і відповідаємо за якість інформації своєю репутацією.