На сторінках сервісу Text Credit представлені мікрофінансові компанії України, які видають позику абсолютно всім. Для оформлення кредиту виберіть кілька найбільш вигідних пропозицій, перейдіть на сайт МФО і відправте заявку. Кількість одночасно заповнених анкет в різних компаніях не обмежена.




















МФО які дають кредит абсолютно всім
Перед оформленням грошової позики потрібно вибрати підходящого кредитора. В першу чергу слід відштовхуватися від суми, яка потрібна. Максимальний і мінімальний кредитний ліміт в мікрофінансових організаціях (МФО) може відрізнятися.
Обов’язково слід порівняти умови кредитування:
- процентні ставки;
- термін користування позиковими коштами;
- необхідний пакет документів;
- вимоги до позичальника;
- штрафні санкції;
- додаткові комісії.
МФО, які дають кредит абсолютно всім, використовують спеціальні скорингові програми для перевірки онлайн-заявок від клієнтів. Тому модерація відправлених анкет від позичальників займає всього кілька хвилин. Ключовим фактором при автоматичному прийнятті рішення є кредитний рейтинг, але в розрахунок беруться й інші параметри: кредитна історія, регіон проживання, вік, стать, рівень доходу та інше.
Зміст:
- Вимоги до позичальників
- Як регулюється онлайн-кредитування
- Умови кредитування в МФО
- Чому заявку можуть відхилити
- Як розрахувати відсотки по мікрокредиту
- Основні способи отримання онлайн-кредиту
- Відповідальність за непогашену позику
- Чи можна продовжити мікрокредит
Вимоги до позичальників
МФО не пред’являють дуже високі вимоги до клієнтів. Тому оформити мікропозику можуть практично всі повнолітні громадяни України. Стандартно мікрофінансові організації вимагають:
- наявність стабільного джерела доходу;
- постійну реєстрацію на території України;
- актуальний контактний телефон;
- вік від 18 років і старше;
- діючий банківський рахунок для переказу позикових коштів.
Вимоги до клієнтів можуть бути більш жорсткими або м’якими. Наприклад, МФО, які схвалюють всім, не запитують підтвердження джерела доходу, а деякі компанії, навпаки, додають до довідки про доходи ще й поручителів, заставу і т.д.
Як регулюється онлайн-кредитування
Контролем мікрофінансових організацій, починаючи з 2020 року, займається НБУ (Національний банк України). Це було встановлено в ЗУ № 79-IX від 12.09.2019. Діяльність МФО в Україні потрапляє під дію відразу декількох нормативно-правових актів, включаючи:
- № 4241 «Про захист боржників при врегулюванні простроченої заборгованості»;
- ЗУ «Про споживче кредитування».
Одночасно з цим мікрофінансові організації зобов’язані дотримуватися загальних законів, наприклад, положення ГК України.
Умови кредитування в МФО
Більшість мікрокредитних компаній пропонують короткострокові позики від 3 до 30 діб. Сума при цьому рідко перевищує 10000 грн. Погашення здійснюється в день закінчення дії мікрокредиту єдиним платежем. Процентна ставка не перевищує 1% на добу. Новим клієнтам часто видають безпроцентні мікрокредити.
Деякі кредитні організації пропонують позики тривалістю до одного року. У цьому випадку кредитний ліміт досягає 25 000 грн (іноді більше). Оскільки сума значна, період погашення ділиться на кілька платежів. Зазвичай вносити їх потрібно за графіком один раз або двічі на місяць. Через більш високі суми клієнту знижують відсоткову ставку по відношенню до базової.
Чому заявку можуть відхилити
Мікрофінансові організації максимально лояльні до клієнтів, тому схвалення запитів на мікрокредити відбувається в 90-95% випадків. Відмови можливі в декількох випадках:
- Позичальник допустив помилку, вказав недостовірну інформацію, пропустив пункт при заповненні полів у онлайн-анкеті. В цьому випадку скоринг-програма або відмовляє, або відправляє анкету на ручну модерацію. Тому співробітник МФО може передзвонити для уточнення деяких даних.
- Якщо у користувача занадто низький кредитний рейтинг, в запиті може бути відмовлено. В цьому випадку рекомендується перевірити свій рейтинг. Якщо він низький, то постаратися підвищити його.
- При відсутності постійної прописки, актуального телефону або банківського рахунку, а також при наявності судимості іноді теж відмовляють.
Щоб мінімізувати ризик негативної відповіді, рекомендується ретельно перевіряти всі рядки в онлайн-анкеті, вказувати лише правдиву і повну інформацію. Краще вписувати дані навіть в необов’язкові поля, а якщо система сайту МФО дозволяє, то прикріпити відскановані документи.
Як розрахувати відсотки по мікрокредиту
Мікропозики видають під різний відсоток. Якщо ви новий клієнт і оформили безвідсоткову позику, то все просто – ніякої переплати немає. При отриманні позикових коштів на певний термін відсотки нараховуються кожен день. Вони додаються тільки до основної суми боргу, тому розрахувати досить просто.
Приклад. Ви позичили в МФО 1000 гривень на термін 10 днів. Умовна процентна ставка становить 1% на добу. Виходить, що в кінці терміну вам потрібно буде повернути 1000 грн (основний борг) і накопичені відсотки. Розрахунок: 1000 грн + (1000 грн x 1% x 10) = 1100 грн.
Основні способи отримання онлайн-кредиту
Оскільки більшість мікрофінансових організацій працюють повністю дистанційно, видача грошових коштів в борг здійснюється без відвідування відділень МФО. Тому отримання готівки є не у всіх мікрокредитних компаніях.
Способи, якими можна отримати гроші в борг:
- дебетова картка будь-якого банку України;
- банківський рахунок;
- електронні гаманці;
- системи грошових переказів.
Деякі компанії відправляють грошові позикові кошти на баланс мобільного телефону, але такий варіант доступний рідко.
Способи повернення позик зазвичай можна порівняти з методами отримання. Рекомендується заздалегідь уточнити, як погасити заборгованість. Найпростіший і зручний варіант – оплата через сайт МФО з прив’язаною банківської картки. Альтернативний спосіб – в касах відділень мікрофінансових організацій. Також погашення часто можливо через термінали самообслуговування, додатки банків (переказом) і у партнерів МФО, якщо такі є. Повний перелік доступних методів погашення прописуються на сайтах МКК.
Відповідальність за непогашену позику
Якщо несвоєчасно повернути гроші, наступить відповідальність – штрафні санкції (пені, неустойка). Порядок нарахування і розмір штрафів прописуються в договорі позики або кредитній угоді. Перед укладанням рекомендується уважно вивчити ці пункти, щоб підготуватися заздалегідь.
У разі тривалого прострочення МФО має право продати право вимоги боргового зобов’язання третій особі за договором переуступки. Зазвичай непогашені заборгованості скуповують колекторські агентства, які далі використовують, доступні їм в рамках чинного законодавства, методи вимоги повернення коштів:
- телефонні дзвінки, які строго регламентуються законом № 4241;
- SMS-розсилка з проханням повернути кошти і нагадуванням про прострочену заборгованість;
- дзвінки контактних осіб, якщо позичальник давав дозвіл на взаємодію з третіми особами;
- очні зустрічі до неплатником.
Якщо колектори порушують громадянські права або нехтують законними нормами, позичальникові варто зібрати доказову базу (скріни листувань, аудіозапис розмов, деталізація дзвінків і т. д.), Щоб направити офіційну скаргу в НБУ або використовувати в судовому розгляді.
Крайній захід – примусове стягнення простроченої заборгованості через судовий позов. Однак в цьому випадку доведеться збирати доказову базу. Якщо в ході судового розгляду буде вирішено, що відповідач зобов’язаний погасити борг, то судові пристави будуть вправі описати майно, заарештувати банківські рахунки неплатника.
Чи можна продовжити мікрокредит
Більшість мікрофінансових організацій передбачають можливість пролонгації мікропозик. За цю опцію, як правило, беруть додаткову плату або комісію. Рідше надають послугу безкоштовно.
Якщо правила МФО дозволяють продовжувати мікрокредити, то це в обов’язковому порядку прописується в договорі позики. Відразу уточнюйте, на який термін можлива пролонгація і скільки це буде коштувати. Не варто допускати прострочення, інакше будуть наслідки, описані в блоці вище.
Наш сервіс підготував список надійних МФО, які дають кредит абсолютно всім в Україні. Щоб подати заявку, не потрібно збирати багато документів або особисто відвідувати офіс кредитної організації. Досить заповнити коротку онлайн-форму з персональними даними. Зручність у тому, що ви можете швидко порівняти умови, пропоновані мікрофінансовими організаціями, щоб подати заявку туди, де пропозиція більш підходяща.
Правова інформація, контакти, ліцензії
МФО | Юридична інформація |
---|---|
CreditPlus |
|
MyCredit |
|
Є-Грошi |
|
Moneyveo |
|
Качай Гроші |
|
SOS credit |
|
Швидко Гроші |
|
Loany |
|
Money4you |
|
Credit7 |
|
Zecredit |
|
SelfieCredit |
|
SlonCredit |
|
CreditKasa |
|