На сторінках сервісу Text Credit представлені мікрофінансові компанії України, які видають онлайн позики під 0 відсотків на картку. Для оформлення кредиту виберіть кілька найбільш вигідних пропозицій, перейдіть на сайт МФО і відправте заявку. Кількість одночасно заповнених анкет в різних компаніях не обмежена.




















Онлайн позика під 0 відсотків на картку
Онлайн-займ – короткостроковий кредит, що надається мікрофінансовими організаціями через Інтернет. Більшість МФО працюють в сегменті мікрокредитування до зарплати, що передбачає видачу порівняно невеликих сум на короткі терміни, які обчислюються днями і тижнями. Погашення заборгованості зазвичай відбувається в кінці терміну або за графіком рівними частками. Багато компаній надають послуги пролонгації (продовження) мікропозики – це зручно, якщо ви не можете внести повну суму в термін і не хочете псувати кредитну історію.
Конкуренція на ринку мікрокредитування вкрай висока – МФО активно борються за клієнтів, через що знижують вимоги до потенційних позичальників, проводять програми лояльності і формують вигідні пропозиції. Яскравий приклад – позика під 0 відсотків на картку для нових клієнтів компанії або для всіх користувачів сервісів в рамках промо-акцій. Настільки вигідні умови готові надати десятки організацій. У цьому розділі ви знайдете всі актуальні пропозиції мікрофінансових організацій, готових видати позику без відсотків.
Зміст:
- Які вимоги пред’являються до позичальника
- Умови видачі позик під 0%
- В яких випадках доведеться заплатити за користування грошима
- Способи отримання грошових коштів
- Продовження і погашення позики
- Продовження терміну дії договору
- До чого призведе несвоєчасне повернення боргу
- Правова інформація, контакти, ліцензії
Які вимоги пред’являються до позичальника
Одна з головних переваг МФО перед банками полягає саме в їх лояльності до потенційних позичальників. Клієнтам компаній не потрібно подавати довідки про доходи, виписки з трудової книжки, брати характеристику з місця роботи, оформляти заставу і шукати поручителів. Більш того, не потрібно збирати стандартний комплект документів – досить тільки паспорта громадянина України та ІПН. Навіть якщо ви плануєте отримати першу позику під 0 відсотків річних.
Головні вимоги до позичальників:
- Вік від 18 років (рідше від 21 року).
- Наявність дійсного паспорта і реєстрації на території України.
- Наявність постійного джерела доходу.
- Наявність мобільного телефону.
- Іменна банківська картка для переказу грошей.
Отримати позику під 0 відсотків онлайн можуть навіть неофіційно працевлаштовані громадяни, студенти і пенсіонери. Підтверджувати дохід не потрібно, більшість даних вказується клієнтом компанії самостійно при заповненні анкети.
Тим не менш, не варто зловживати довірою МФО і надавати недостовірні відомості – більшість віртуальних сервісів використовують автоматичні алгоритми скорингу. Система перевіряє безліч чинників, тому вона автоматично відмовить у видачі при виявленні неточностей. З цієї ж причини варто перевіряти анкету на наявність помилок перед відправкою заявки на отримання позики.
Умови видачі позик під 0%
У більшості випадків позики під 0 відсотків онлайн отримують нові клієнти МФО. Якщо ви вже зареєстровані на сайті компанії і тим більше вже користувалися її продуктами – пропозиція буде недоступна. Але ніщо не заважає вам скористатися пропозицією одного з конкурентів організації – не менше 10 українських компаній надають позичальникам безкоштовні мікрокредити. Подайте заявку відразу в кілька мікрофінансових організацій, щоб підвищити ймовірність схвалення до максимуму. Цей же спосіб ефективний для збільшення підсумкової суми.
Взяти позику під 0 відсотків можна на наступних умовах:
- Сума – до 15 000 гривень.
- Термін – до 30 днів.
- Відсоткова ставка – до 0.01% в день в рамках акцій, до 3% в день по закінченню терміну.
- Час розгляду – моментально.
- Погашення заборгованості – в кінці терміну.
Завдяки використанню інноваційних скорингових систем рішення приймається моментально в 9 з 10 випадків. Зрідка компаніям потрібен додатковий час на перевірку наданих позичальником відомостей – в цьому випадку з ним може зв’язатися оператор компанії. Не варто боятися дзвінка, так проходить стандартна верифікація. Спеціаліст задасть вам кілька уточнюючих питань, після чого заявка буде розглянута остаточно.
В яких випадках доведеться заплатити за користування грошима
Позики онлайн на карту під 0% дійсно безкоштовні і оплачувати відсотки при користуванні акційними пропозиціями не потрібно. Виняток становлять випадки, при яких позичальник порушує умови договору і несвоєчасно повертає кошти. Тоді йому доведеться заплатити не тільки відсотки за користування грошима протягом строку з дня повернення коштів за договором, а й за попередній період. Процентна ставка в цьому випадку регламентована умовами угоди.
Приклад розрахунку відсотків при несвоєчасній виплаті:
Ви взяли позику під 0% на суму 10 000 гривень, термін 10 днів. Припустимо, що ви прострочили виплату і повернули гроші тільки через 5 днів після дати погашення за договором. В угоді зазначено, що в цьому випадку процентна ставка зростає з 0% до 1%, а також нараховуються штрафи і пені. Відповідно після 15 фактичних днів ви повинні повернути 11 500 гривень з яких 10 000 гривень – сума основного боргу, 1 500 гривень – нараховані відсотки (плюс неустойка за договором).
Способи отримання грошових коштів
Ви можете отримати позику на картку миттєво під 0 відсотків або вибрати інший, більш зручний спосіб виплати. При цьому варто враховувати терміни зарахування грошових коштів. Так при банківському переказі вони займають до 7 робочих днів, при цьому мікропозика вважається виданою з того дня, коли компанія відправила її за вказаними вами реквізитами..
Популярні способи отримання грошей:
- Банківська картка.
- Банківський рахунок.
- Електронні гаманці.
- Готівка (у відділенні МФО).
Перша позика під 0 відсотків на картку зараховується відразу ж після схвалення заявки. Більшість компаній застосовують автоматичні системи відправки грошових коштів, які не вимагають участі в процесі оператора. Це дозволяє прискорити виплати до абсолютного максимуму. Термін зарахування грошей залежить від банку, що випустив картку. У більшості випадків – моментально.
Продовження і погашення позики
Погасити борг можна кількома зручними способами. Найпростіше зробити це через особистий кабінет – авторизуватися на сайті МФО під логіном (зазвичай це номер телефону або адреса електронної пошти) і паролем, після чого натиснути на кнопку «Оплатити» і вибрати платіжний інструмент. Більшість компаній пропонують повернути заборгованість відразу декількома способами – платежами з банківських карт і електронних гаманців, готівкою через термінали і пункти переказів, а також перерахуванням грошей за реквізитами рахунку організації.
Продовження терміну дії договору
Альтернатива погашення мікропозики – оформлення пролонгації (продовження) терміну дії договору. Практично всі організації пропонують перенести дату погашення заборгованості при оплаті нарахованих відсотків, комісія за послугу зазвичай не стягується або є мінімальною. Для продовження терміну користування грошима завчасно зайдіть в особистий кабінет, натисніть на кнопку «Продовжити», підпишіть додаткову угоду СМС-кодом і оплатіть нараховані відсотки одним із запропонованих способів. Дата погашення буде перенесена автоматично.
Зверніть увагу: позики онлайн на картку під 0% не завжди підлягають продовженню. У деяких випадках пролонгація буде означати необхідність виплати відсотків на умовах оплати повного терміну користування грошима. Заздалегідь уточніть цю інформацію у служби підтримки компанії в чаті або за допомогою дзвінка на гарячу лінію.
До чого призведе несвоєчасне повернення боргу
Фактичні наслідки несвоєчасної оплати заборгованості – це збільшення її суми. У більшості випадків онлайн позики під 0% на картку є безкоштовними тільки в рамках зазначеного в договорі терміну. Якщо ви пропускаєте його і користуєтесь грошима довше, то відсотки можуть бути нараховані як за період після закінчення терміну повернення, так і за період з моменту взяття мікрокредиту і до дати його погашення за умовами угоди. Також нараховуються неустойки, відсотки і штрафи. Збільшення суми боргу відбувається відповідно до чинного законодавства.
Крім цього псується кредитна історія – МФО передає відомості про прострочену заборгованість в БКІ, після чого вона стає доступна всім банкам і мікрофінансовим організаціям, в які ви плануєте звертатися в подальшому. Також з боржником починають працювати фахівці служби стягнення компанії, які регулярно телефонують і нагадують про пропуск строку погашення заборгованості. Якщо позичальник не відповідає на дзвінки, то колектори можуть почати дзвонити особам, яких боржник вказав в якості контактних.
Оптимальний вихід із ситуації – зв’язатися з представниками компанії і пояснити ситуацію. У більшості випадків кредитори йдуть назустріч боржникам, надають розстрочку для оплати заборгованості та пропонують інші варіанти вирішення проблеми.
У ваших інтересах домовитися з МФО – для цього не обов’язково відправляти офіційні запити. Досить простого дзвінка. Навіть якщо кредитор не піде вам назустріч відразу, то в подальшому він може змінити позицію і запропонувати комфортні умови оплати.
Остерігатися колекторів при цьому не варто: в їх компетенції тільки нагадувати вам про повернення боргу. Сам кредитор або його офіційні представники можуть звернутися до суду, але найгірше, що вам загрожує в цій ситуації – це виконавче провадження зі стягненням заборгованості судовими приставами. Однак більшість компаній націлені на досудове врегулювання спорів. Тому вони пропонують боржникам погашення позики в розстрочку, пролонгацію, перекредитування, а також часто прощають частину заборгованості по закінченню деякого часу.
Правова інформація, контакти, ліцензії
МФО | Юридична інформація |
---|---|
CreditPlus |
|
MyCredit |
|
Є-Грошi |
|
Moneyveo |
|
Качай Гроші |
|
SOS credit |
|
Швидко Гроші |
|
Loany |
|
Money4you |
|
Credit7 |
|
Zecredit |
|
SelfieCredit |
|
SlonCredit |
|
CreditKasa |
|